Новини клубу
Стадіон
PDF Print E-mail

14.10.2010 - Освячено нове футбольне поле в Довгому.

14.10.2010 року, на свято Покрови, в с. Довге Стрийського району відбулось дійство посвяти футбольного поля, яке реконструюється, людей, які здійснюють реконструкцію ігрового поля. Проводив посвяту о. Микола Мільчаковський, настоятель церкви св. Миколая (с. Довге), в присутності керівництва ФК «Скала», представника Професіональної футбольної ліги України Геннадія Жданова та мешканців села. Отець побажав усім здоров’я, благополуччя, здійснення задуманого.

 

В Україні відкрито новий стадіон європейського рівня для дитячо-юнацької футбольної ліги.

12 вересня 2010 року в м. Моршин (Львівська область) відбулося відкриття нового стадіону, який реконструйований з метою проведення ігор дитячо-юнацької футбольної ліги. Стадіон відповідає усім європейським стандартам та може стати в майбутньому тренувальною базою для футбольних команд під час проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні.
Стадіон розрахований на 1000 критих місць для глядачів. Параметри стадіонного поля відповідають європейським стандартам (105 на 68 метрів); стадіон обладнаний сучасним газоном, системою дренажу та поливу.
Основне призначення стадіону – це проведення тренувань та ігор молодими футболістами віком від 13 до 17 років. При цьому інфраструктура стадіону дозволяє йому стати тренувальною базою для футбольних команд під час Євро-2012.
Загальний об’єм інвестицій, вкладених в реконструкцію міського моршинського стадіону, складає 3 млн. гривень. Інвестором виступив ФК «Скала».
Співвласник ФК «Скала» Микола Кміть відзначив: « Відкриття нового стадіону дає новий поштовх для розвитку юнацького футболу в регіоні, а відповідно – це значний вклад у футбольне майбутнє усієї держави. Особливо почесно, що, окрім своєї ключової функції – виховання молодого покоління українських футболістів – стадіон також може стати тренувальним майданчиком для відомих метрів футболу під час проведення чемпіонату Євро-2012».

В урочистій церемонії відкриття стадіону взяли участь голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, мер міста Моршин Руслан Ільницький, власники ФК «Скала» Всеволод Білас та Микола Кміть, головний тренер ФК «Скала» Іван Бубіс, головний тренер Дитячо-юнацької академії футболу Володимир Рева та інші.
ФК «Скала» - футбольний клуб міста Моршина Львівської області. З 2009 року виступає в групі А другої ліги України з футболу. Заснований 2004 року на базі Дитячо-юнацької академії футболу Моршина за ініціативою генерального директора ТМ «Моршинська» Миколи Кмітя. Раніше офіційні матчі команда проводила в Стрию на стадіоні «Сокіл», який вміщує сім тисяч глядачів.

 


 
ЗАЯВКА СТРИЙСЬКОЇ «СКАЛИ» НА СЕЗОН 2012/2013 РОКІВ
П'ятниця, 13 липня 2012 13:20   

На Адміністрацію ПФЛ  керівництвом ФК «Скала» (Стрий) відправлено лист-заявку на участь команди в першості України серед команд другої ліги (група «А»).


Детальніше
 
ФК «ЛЬВІВ» ПРИПИНИВ СВОЄ ІСНУВАННЯ
Четвер, 12 липня 2012 18:25   

12 липня спортивний директор ФК «Львів» Ростислав Заремба повідомив про припинення фінансування клубу та зняття його зі змагань у Другій лізі. Про це пише фан-сайт львівського клубу (офіційний сайт ФК «Львів» давно не працює).


Детальніше
 
14.04.2011 - Відкрите тренування
Вівторок, 12 квітня 2011 11:40   
В четвер, 14 квітня 2011 року, напередодні старту весняної частини Першості України серед команд ругої ліги (група "А") на стадіоні «Сокіл» у м.Стрий відбудеться відкрите тренування «Скали».
Детальніше
 
АНОНС: 14 ЛИПНЯ «СКАЛА» СТАРТУЄ У ЛЬВОВІ
Вівторок, 10 липня 2012 14:05   

Змагальний сезон 2012-2013 років серед команд клубів другої ліги групи «А» розпочнеться у суботу 14 липня 2012 року наступними матчами


Детальніше
 


Сторінка 1 з 7